Żelazko przeciwzmarszczkowe i antycellulitowe

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE – metoda na zmarszczki bez użycia skalpela

Metoda na zmarszczki

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność,spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają coraz mniejszą masę, w związku z tym skóra zaczyna powoli wiotczeć. Kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową, dlatego zabiegi, które wzmacniają mięśnie stają się nieodzowne. Najlepszym rozwiązaniem jest ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE.

Żelazko przeciwzmarszczkowe wykorzystuje elektrostymulację TENS, masaż próżniowy i chromoterapię. Dzięki elektrostymulacjiTENS możemy pobudzić do pracy mięśnie i poprawić działanie nerwów, co w znacznym stopniu zapobiega wiotczeniu i opadaniu skóry. TENS to metoda, która pomaga wyeliminować problem pogorszenia owalu twarzy, który dotyczy praktycznie wszystkich dojrzałych kobiet. Masaż próżniowy (vacum) to doskonały sposób na poprawienie jędrności i elastyczności skóry. Podczas zabiegu głowica delikatnie zasysa skórę, dzięki czemu poprawia się jej ukrwienie, dotlenienie i odżywienie, a naturalne procesy regeneracji przebiegają dużo sprawniej. Chromoterapia, czyli terapia kolorem. Głowica żelazka przeciwzmarszczkowego emituje specjalne światło w kolorze dobranym do indywidualnych potrzeb skóry. Pozwala nam to znacznie zwiększyć efekt odmłodzenia i regeneracji!

Żelazko przeciwzmarszczkowe – zalecenia do przeprowadzenia zabiegu
Do głównych zaleceń do przeprowadzenia zabiegu można zaliczyć:

 • spadek jędrności skóry twarzy,
 • utrata poziomu kolagenu i elastyny,
 • pojawiające się zmarszczki,
 • zwiotczałą skóra na twarzy,
 • osłabione mięśnie twarzy.

Żelazko przeciwzmarszczkowe – efekty zabiegu

Poprawę kondycji skóry twarzy widać już po kilku zabiegach. Wśród zauważalnych efektów widoczne są:

 • efekt „prasowania” widoczny już po pierwszym zabiegu,
 • uelastycznienie skóry – lifting,
 • wzmocnienie mięśni oraz zwiększenie masy mięśniowej,
 • poprawa kolorytu skóry.

Natomiast wewnątrz skóry zachodzą następujące pozytywne zmiany:

 • stymulacja ukrwienia skóry,
 • regeneracja procesów zachodzących w skórze,
 • zwiększenie dotlenienia skóry,
 • odżywienie tkanek skóry,
 • zwiększona zdolność skóry do wchłaniania kremów przeciwzmarszczkowych stosowanych po zabiegu.

Żelazko przeciwzmarszczkowe – orientacyjny koszt zabiegu
Cena jednego zabiegu na twarz: 50 – 150 PLN (cena zabiegu jest uzależniona od rodzaju kosmetyków stosowanych po zabiegu).

 

 

 

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE – Pompa VacuElectroColor

Aparat do masażu wykorzystujący unikalną pompę VacuElectroColor, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż lipodermology, chromoterapię i stymulację prądem. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki trzech ekskluzywnych metod zabiegowych, pozwala w szybszym czasie uzyskać optymalne efekty. Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziaływają wielokierunkowo na obszar poddany zabiegowi zwiększając jego skuteczność.
Aparat w wersji standardowej wyposażony jest w pompę VacuElectroLight. Pozostałe zabiegi i funkcje można wykonać przy pomocy akcesoriów dostępnych opcjonalnie za dopłatą.

Funkcje / działanie:
Pompa VacuElectroColor – żelazko antycellulitowe.
Unikalna pompa 3 w 1 wykorzystująca jednocześnie vacum (masaż próżniowy), elektrostymulację Tens oraz chromoterapię. Zastosowanie trzech metod jednocześnie zwiększa znacznie skuteczność zabiegów i pozwala w krótszym czasie uzyskać znacznie lepsze efekty.

 • Masaż próżniowy oraz ssący rytmiczny

Można wykonać pompą VacuElectroColor lub innymi opcjonalnymi końcówkami. Podczas zabiegu zasysany jest fałd skóry lub masaż ciągły w zależności od regulacji rytmu i długości pauzy. Rytmiczne masowanie tkanki podskórnej wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów. Działa korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę są też pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach. Masaż ssący rytmiczny wykorzystujemy między innymi do zabiegów powiększających i ujędrniających biust poprzez zastosowanie specjalnych nakładek.

* Elektrostymulacja TENS
Stosowana w żelazku antycellulitowym. Tens pobudza mięśnie do pracy, wpływa na wzmocnienie i regenerację mięśni oraz poprawę ich ukrwienia. Elektrostymulacja jest pomocna w procesie zmniejszania objawów cellulitu oraz w modelowaniu sylwetki poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni.

* Chromoterapia:
Stosowana w żelazku antycellulitowym. Aparat umożliwia dobór 7 kolorów w zależności od potrzeb: czerwony, zielony, fioletowy, turkusowy, niebieski, pomarańczowy, biały. Przy cellulicie, wyszczuplaniu polecany jest kolor: czerwony, pomarańczowy, fioletowy.

* Vacuakupresura
Wykorzystuje zasady akupunktury. W przypadku vacupresury pobudzane są receptory za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, przez co wzrasta także ukrwienie odpowiadających danych receptorom organów.

* Bańki na biust i pośladki Push Up

Ten rodzaj zabiegów opracowany został specjalnie z myślą o tych wrażliwszych częściach kobiecego ciała. Ze względu na delikatną skórę i ograniczoną ilość włókien mięśniowych, biust wymaga szczególnej pielęgnacji. Profesjonalne urządzenia i kuracje zapewniają mu wymarzony wygląd – ujędrniają, wygładzają, unoszą, poprawiają kondycję skóry i skutecznie walczą z upływem czasu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które po urodzeniu dziecka i karmieniu piersią chcą nadal cieszyć się pięknym biustem.

Rytmiczny masaż ssący wykonywany jest dużymi plastikowymi bańkami, znacznie poprawia on wygląd oraz ujędrnia biust i pośladki. Częste zwiotczenia skóry w tych miejscach są wynikiem słabej cyrkulacji, przez co składniki odżywcze nie są dostarczane do skóry w wystarczających ilościach. Rytmiczny masaż ssący pobudza ukrwienie, zwiększa transport składników odżywczych i mikrocyrkulację, prowadząc do ujędrnienia skóry, przywrócenia pełnych kształtów, a nawet do ich zwiększenia. Ten zabieg szczególnie polecany jest osobom z małym, zwiotczałym, niesymetrycznym biustem oraz Paniom, które chciałyby przywrócić jędrność oraz kształt swoim pośladkom.

Zabiegi na ciało – efekty

 • redukcja cellulitu
 • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • ujędrnienie ramion i brzucha
 • działanie drenażowe,pobudzenie przepływu limfy
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry

Żelazko antycellulitowe – orientacyjny koszt zabiegu
Cena jednego zabiegu na ciało: 50 – 150 PLN (cena zabiegu jest uzależniona od rodzaju kosmetyków stosowanych po zabiegu).