Depilacja pastą cukrową

PASTA CUKROWA

od wieków stosowana jest przez kobiety krajów arabskich, które do depilacji używały karmelu. Na Bliskim Wschodzie pasta do depilacji nazywana jest halaweh. Dziś stosuje się specjalną masę, która prócz cukru zawiera sok z cytryny i mieszankę łagodzących ziół.

Depilacja pastą cukrową zapewnia spokój na 2-3 tygodnie i jest idealną metodą depilacji dla alergików i osób zmagających się z problemem żylaków, pękających naczynek krwionośnych.

Zalety depilacji pastą cukrową

  • nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski, co już zmniejsza ból (nie drażni się naskórka)
  • Zimna pasta wyklucza też poparzenie czy podrażnienie skóry.
  • Depilację pastą cukrową można przeprowadzić, nawet wtedy gdy włoski są bardzo krótkie (mają 1-2 milimetry). Pozwala to więc usuwać je na bieżąco, bez czekania, aż odrosną.
  • Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, bez pocierania skóry.
  • nie wymaga stosowania chemicznych substancji potrzebnych do oczyszczenia skóry np. z syntetycznego wosku do depilacji.

Podrażnienia po depilacji pastą cukrową są znikome, najczęściej znikają już tego samego dnia. Stosując taką formę depilacji można szybko zauważyć jak słabe i jasne odrastają włosy. Depilując się regularnie można całkowicie pozbyć się owłosienia w niektórych rejonach ciała.

 

Depilacja pasta cukrowa – cennik

Wąsik, broda – 30 zł

Łydki – 70 zł

Uda – 80 zł

Całe nogi 120-150 zł

Pachy – 40 -50 zł

Bikini – 50 zł

Bikini całkowite – 100 zł

Pośladki od 60 zł

Ręce – 80 zł

Tors – od 50 zł

Plecy – 120 zł